خانه / تور / معرفی تور آنتالیا

معرفی تور آنتالیا

تور آنتالیا

یکی از بنادر وشهرهای مهم ترکیه آنتالیا است که به عنوان بهشت گردشگری توصیف می شود.آنتالیا٬ در مکانی طبیعی و زیبا واقع شده است.کوههای توروس پوشیده از درختان کاج دریای شفاف راکنار زده و به سواحل صخرهای زیبا وخلیج های پنهان شکل داده است. در این مناطق٬ مراکز تاریخی مهمی وجود دارد که زیستگاه و حوش و گیاهان مختلف است و در حال حاضر منطقه حفاظت شده به شمار می رود. آنتالیا می تواند تصویر کاملی از یک سفر خیال انگیز را بسازد.

آنتالیا پایتخت توریستی ترکیه به شمار می رود و مردم مهمان نواز آن٬ همیشه آماده پذیرایی از گردشگران هستند. منطقه اصلی توریستی مدیترانه٬منطقه زیبای آنتالیا است.

آنتالیا دارای آب و هوای خاص مدیترانه ای است با تابستانهای آفتابی و زمستانهای معتدل. از اواسط آوریل تا نوامبر (فروردین تا آبان) برای شنا مناسب است. متوسط دمای هوا در تابستان ۲۸ درجه سانتی گراد و دمای آب ۲۷ درجه سانتی گراد است. در حدود ۳۰۰ روز در آنتالیا برای شنا مناسب است. اگر باران را دوست دارید و از راه رفتن در زیر باران لذت می برید می توانید در ماه آوریل به آنتالیا سفر کنید و از رنگین کمانهایی که در بعد از ظهر روزهای بارانی ایجاد میشود لذت ببرید.

شرایط آب و هوایی آنتالیا در ماههای مختلف سال
بیشترین
کمترین

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه ژانویه

۱۵°C
۵°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه فوریه

۱۶°C
۶°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه مارچ

۱۷°C
۷°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه آپریل

۲۱°C
۱۱°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه می

۲۶°C
۱۶°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه ژون

۳۰°C
۲۰°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه جولای

۳۳°C
۲۳°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه آگوست

۳۲°C
۲۲°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه سپتامبر

۳۰°C
۱۹°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه اکتبر

۲۶°C
۱۶°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه نوامبر

۲۰°C
۱۱°C

آنتالیا شرایط آب و هوایی در ماه دسامبر

۱۶°C
۶°C

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا