خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / تفریحی به یاد ماندنی در جزیره فی فی پوکت

تفریحی به یاد ماندنی در جزیره فی فی پوکت

اگر به تایلند سفر کرده اید و دوست دارید از بهترین مناظر طبیعی و گردشگری استفاده کنید و بهره ببرید می توانید سری به پوکت بزنید. در پوکت می توانید روزهای خوب و خوشی را سپری کنید، علاوه بر این می توانید، به دیدار جزیره فی فی پوکت بروید. این جزیره انقدرها زیباست که وقت امروزمان را صرف توصیف آن می کنیم.

جزیره فی فی

این جزیره که به فی فی معروف است یکی از مشهورترین و دلچسب ترین جزیره هایی است که در دنیا معروف شده و از سرتاسر دنیا هر سال توریست هایی خوش ذوق برای دیدار آم می آیند، به طور کلی این جزیره در لیست بهترین جاذبه های تایلند محسوب می شود. در این جزیره می توانید صخره هایی از جنس آهک ببینید. معرفی جاذبه های دیدنی پوکت تایلند هم برای کسانی است که می خواهند حسابی پوکت را بگردند.

جزیره فی فی

علاوه بر این ساحل شنی فی فی محلی مناسب برای قدم زدن با پای برهنه است. غارهای پنهان این ناحیه هم بر هیجان شما خواهد افزود. برای دیدن بقیه دیدنی های پوکت می توانید دیدنی های پوکت را مورد بررسی قرار دهید.

جزیره فی فی

البته این جزیره در حدود ۴۸ کیلومتری پوکت واقع شده است و حدود شش جزیره دارد که اصلی ترین آن ها جزیره فی فی کوچک و فی فی بزرگ است. در جزیره کوچک هیچ سکنه ای وجود ندارد اما در جزیره بزرگتر تعدادی مسلمان زندگی می کنند.

جزیره فی فی

غار Viking Cave در فی فی کوچک هوادارن زیادی دارد و مساحتی حدود ۳٫۲ کیلومتر مربع دارد که نقش های روی دیوارغار بسیار زیبا هستند. در جنوب جزیره که خوراک شناگران است می توانید به دلیل وجود مرجان  و عمق خوب و امن به شنا بپردازید.

جزیره فی فی

البته هیچ وسیله نقلیه موتوری در این مکان تردد نمی کند. در این جزیره می توان به راحتی با قایق پارویی دریا نوردی و با وسایل مخصوص صخره نوردی کرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا