خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / سفری خاطره انگیز در رز گاردن بانکوک

سفری خاطره انگیز در رز گاردن بانکوک

همانطور که می دانید تایلند یکی از خوش آب و هوا ترین و زیباترین کشورهایی است که شما می توانید از جاذبه های دیدنی آن در طول سفرتان دیدن کنید و حتی به طور کامل نتوانید همه آن ها را مشاهده کنید اما قبل از هر چیز به رز گاردن بانکوک بروید و از آن دیدن کنید.

رز گاردن بانکوک

شاید با خود فکر کنید که این باغ هم مثل بقیه باغ های رز است اما صد در صد در اشتباه هستید.

رز گاردن بانکوک

رز گاردن یا باغ رز تایلندی ها در فاصله ای در حدود سی کیلومتر از بانکوک واقع شده است که از دور عطر خوش رز ها به مشام می رساند. دریاچه ای بسیار زیبا بر رویایی بودن این محیط کمک کرده و به طراوت محیط کمک می کند.

باغ رز در بانکوک

در این مکان برای این که دیدار کنندگان از لذت بیشتری برخوردار باشند اغلب عروسی ها را برگزار می کنند و حتی نمایش های شبانه مثل شمشیر بازی و نمایش فیل ها و … هم دارند.

باغ رز در بانکوک

این باغ بسیار زیبا و آباد در محیطی به اندازه ۷۵۰ کیومتر مربع ساخته شده است و از محیط وسیعی برای آرامش برخوردا است.

باغ رز در بانکوک

یکی از جاذبه هایی که در این جاذبه گردشگری بکار گرفته شده این است که صنایع دستی این کشور در این مکان به نمایش گذاشته شده است. هتل ۵ ستاره کالمن در بانکوک تایلند می تواند آرامش گاه بسیار خوبی در ایام سفرتان باشد.

باغ رز در بانکوک

می توان گفت رز گاردن یکی از محیط های فرهنگی تفریحی برای تایلند به حساب می آید که توصیه می کنیم دیدن از آن را فراموش نکنید.

باغ رز در بانکوک

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا