خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های هانوفر

معرفی بهترین هتل های هانوفر

معرفی هتل

هتل در هانوفر

هانوفر شهر سبز و مدرن با باغ ها و پارک های بزرگ و شهر نمایشگاه های گوناگون در شمال آلمان قرار دارد. این شهر که در ابتدا محل سلطنت و زندگی پادشاهان هانوفر بوده ، دارای ساختمان های باشکوهی از آن دوران است که در سراسر شهر قابل مشاهده می باشد. با وجود اینکه گذشته و آثار تاریخی هانوفر بخش مهمی از ویژگی های این شهر می باشد ، به دلیل اینکه این شهر بارها در جنگ تخریب و بازسازی شده است تبدیل به یک شهر مدرن و جدید گشته است و سنت و مدرنیته را در کنار هم دارد. از جمله رویدادهای توریستی هانوفر می توان فستیوال ماشزه، جشنواره آش و جشنواره جاز ، جشنواره اکتبر فست را نام برد و از جمله نمایشگاه های این شهر نمایشگاهی CeBIT, Hannover messe, Spiring Festival,International Firework Competition, Christmas Market و بزرگترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا در این شهر برگزار می شود. هانوفر دارای هتل های متعددی با ویژگی های گوناگون می باشد و جواب گوی تمام نیازهای گردشگران است. شما می توانید بعد از دوچرخه سواری در صبح یک صبحانه آلمانی در هتل میل نمایید و لذت ببرید.

هتل های پیشنهادی گردشگران در هانوفر:

Hotel Haase, Suite Novotel Honnover, Novotel Hannover

نقاط توریستی مهم هانوفر

- Hannover Fairground

- Herrenhausen Garden

- Sea Life Hannover

- Hannover Congress Centrum

- Maschsee

- Swiss Life Hall

- Marktkirche

- Leine Center Laatzen

- Expo Park

- HDI Arena

- Sprengel Museum

- Lister Platz

پنج هتل پیشنهادی برای اقامت در هتل های هانوفر

- سوئیت نووتل هانوور Suite Novotel Hannover

آدرس : Rundestrasse 9 , 30161 Hannover , Lower Saxony

- نووتل هانوور Novotel Hannover

آدرس: Podbielskistrasse 21/23 , 30163 Hannover , Lower Saxony

- مرکر هتل هانوور سیتی Mercure Hotel Hannover City

آدرس: Willy Brandt Allee 3 , 30169 Hannover , Lower Saxony

- هتل ویوا کریتیو Hotel Viva Creativo

آدرس: m Heidkampe 80 , 30659 Hannover, Lower Saxony

- رادیسون بلو هتل Radisson Blu Hotel

آدرس : EXPO Plaza 5 , 30539 Hannover, Lower Saxony

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر هانوفر، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به هانوفر سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا