خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های نخجوان

معرفی بهترین هتل های نخجوان

معرفی هتل

هتل در نخجوان

نخجوان یکی از شهرهای جمهوری آذربایجان است به صورت یک جمهوری خود مختار اداره می شود و آذربایجان از طریق نخجوان با ترکیه هم مرز می شود. از مهم ترین دیدنی های نخجوان مقبره مومنه خاتون، غار اصحاب کهف، امامزاده ، موزه قوچ های سنگی، موزه فرش، موزه حیدر علی اف می باشد . از نظر خرید نیز بازار ۵۷، مرکز تجارت نخجوان ، الیش و ریش می باشد. از جمله پربیننده ترین هتل های نخجوان هتل تبریز ، هتل دوزداغ و هتل گراند نخجوان می باشد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در نخجوان:

Duz Dag Hotel, Hotel Avtovagzal, Tebriz Hotel Nakhchivan

نقاط توریستی مهم نخجوان

    Gamigaya
Ashabi – Kahf Place of pilgrimage
Nakhchivangala Museum
The Gazanchi fortress
The Khanagah of the Alinjachay
The Garabaghlar tomb
Alinjagala
The Noach tomb
The tomb of usif Kuseyir oglu
The Momuna Khatin tomb
The Monument of Babak
The Imamzadeh Complex
The Gulustan tomb
The building of Zaviya- madrasa
The Ismayilkhan bath-house
The Aza bridge
The Khan Palace
The museum under open Air
The House Museum of Husein Javid
The Nakhchivan State Carpet Museum
Heydar Aliyev Museum

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر نخجوان، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.
سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به نخجوانسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

یک نظر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا