خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / سفر به شهر رویایی بووِک در اسلوونی

سفر به شهر رویایی بووِک در اسلوونی

بووِک (Bovec)، شهری زیبا و خوش منظره است که در قلب دره ی ترنتا (Trenta) در منطقه  پریمورسکا (Primorska) و در کشور اسلوونی منزل گرفته است. جایی که با رشته کوه های جولین آلپ (Julian Alps) احاطه و در نزدیکی مرز ایتالیا واقع شده است و یکی از مناطقی است که به شما پیشنهاد میکنیم حتماً برای گردش در این شهر زیبا بلیط هواپیما خود را همین حالا تهیه کنید و به این شهر سفری داشته باشید که در ادامه کمی بیشتر با این شهر دوست داشتنی آشنا خواهیم شد.

عکس های شهر بووِک در اسلوونی,اسلوونی

شهر بووِک در شمال به حوزه ی رودخانه سوکا و از جنوب به قلّه ی کانین (Kanin) واقع در رشته کوه های جولین آلپ منتهی می شود. دره ی ترنتا خود در شمال غربی به پارک ملّی  Triglav ، راه یافته و در مجموع در این ناحیه، از همه سو شاهد صحنه های زیبای طبیعی و چشم اندازهای بکر بی نظیر هستیم.

عکس های شهر بووِک در اسلوونی,اسلوونی

شهر بووِک در شمال به حوزه ی رودخانه سوکا و از جنوب به قلّه ی کانین منتهی می شود. شاید بتوان رودخانه ی سوکا (Soca)، را که از جایی در همان نزدیکی منشا می گیرد، بی نظیرترین جاذبه ی گردشگری این منطقه دانست که بیش از هر چیز دیگر به خاطر آب های فیروزه ای رنگش شهرت یافته است. در واقع به خاطر همین خصوصیت است که افراد محلی و گردشگران به آن نام دیگری نیز بخشیده اند، زمرّد زیبا که واقعا برازنده ی این شگفتی طبیعت است.

شهر بووِک,شهر بووِک در اسلوونی

 شهر بووِک, دارای صحنه های زیبای طبیعی و چشم اندازهای بکر بی نظیر است، در تمام طول سال می توان به این نقطه سفر کرد. می توان اوقات گرم سال را با کایاک و کانو سواری گذراند و حتی سری به پیست های اسکی زده و از فعالیت های ورزشی متنوع لذت برد.

شهر بووِک,شهر بووِک در اسلوونی

رودخانه ی سوکا, بیش از هر چیز دیگر به خاطر آب های فیروزه ای رنگش شهرت یافته است.

شهر بووِک,شهر بووِک در اسلوونی

بووِک دارای بی نظیرترین جاذبه ی گردشگری در منطقه پریمورسکا است.

شهر بووِک,شهر بووِک در اسلوونی

عکس های شهر بووِک در اسلوونی

در تمام طول سال می توان به شهر زیبای بووِک سفر کرد واگر شما هم از علاقمند به سفر هستید، حتماً این شهر را در لیست مقاصد گردشگری خود قرار دهید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا