خانه / اطلاعات گردشگری / راهنمای مراقبت از پوست در مسافرت

راهنمای مراقبت از پوست در مسافرت

سفرهای تفریحی، کسب و کار و یا هر نوع دیگر از سفر باشد مهم نیست، حفظ پوست و سلامتی کلی بدن بسیار مهم است. برخی از زنان اغلب تمایل به مسافرت ندارند ، اما  مسافرت استرسهای بدنی را از بین میبرد از این رو،  برای مراقبت از پوست  ضروری است. در اینجا برخی از راهنمایی مراقبت از پوست در مسافرت را بیان میکنیم.

مراقبت از پوست

۱- آب و هوا

از شرایط آب و هوا مطلع شوید  چون آب و هوا نقش مهمی در  زیبایی  دارد . بنابراین اگر در حال رفتن به منطقه سردتر هستید ، مطمئن شوید که کرم مرطوب کننده مخصوص آب و هوای سرد را به همراه داشته باشید. تحقیق در مورد آب و هوا  قبل از مسافرت ضروری است ، به طوری که شما می توانید خود را در برابر، رطوبت و یا بادهای قوی آماده کنید.

۲- مرطوب کننده همراه داشته باشید

صرف نظر از مقصد سفر، همیشه یک ایده خوب ا مرطوب نگه  داشتن پوست است. قبل از پرواز، همیشه توصیه می شود  مقداری مرطوب کننده بر روی پوست بمالید ،تا پوستتان کاملا  مرطوب شود.

۳- نوشیدن مقدار زیادی آب

این ساده ترین نکته مراقبت از پوست است که  می توانید  هر کجا که  بروید آب بنوشید. این که شما در حال رفتن به یک مکان سرد و یا یک منطقه گرمتر،  نوشیدن مقدار زیادی از آب بسیار خوب است.آب پوست را درخشان نگه خواهد داشت، و همچنین در مرطوب نگه داشتن آن کمک خواهد کرد.

۴- استفاده از لوسیون کرم های ضد آفتاب

در خارج از اتاق هتل بدون استفاده از لوسیون ضد آفتاب با یک مقدار خوبی از SPF  نروید. اشعه ماوراء بنفش خورشید به پوست آسیب می رساند.

۵- پاک کننده ها و تونرها

همیشه پاک کننده و تونر و اسکرلاب  خود را در جعبه زیبایی خود داشته باشید، پس از یک روز طولانی و خسته کننده سرگردان در شهر صورت خود را با با این مواد بشوئید. سپس آن لایه برداری کنید، با این کار تمام  لایه های پوستی آلوده از بین می رود و پوست صاف و نرم می شود.

۶- آرایش بیش از حد نکنید

توجه داشته باشید  یک روز تعطیل برای استراحت وسایل آرایشی کمی با خود ببرید  تا زیاد وسایل آرایشی استفاده نکنید کمی ریمل مژه ومداد ابرو و براق شمار زیبا و طبیعی نشان میدهد.

۷- غذای سالم

این که آیا برای زمان کوتاه ، یا برای مدت زمان طولانی، به مسافرت می روید مهم نیست شما سعی کنید ازغذاهای جدید و محلی  در حد اعتدال بخورید، به طوری که رژیم غذایی سالم داشه باشید. غذای سالم به زیبایی ودرخشندگی پوست بسیار کمک میکند. آب زیاد بنوشید تا بدنتان هیدراته بماند.

۸- شاد باشید

تعطیلات ، احتمالا پس از یک مدت طولانی .شاد هستید . این  شادی  پوست شما را زیبا و درخشان خواهد کرد. همیشه به یاد داشته باشید که استرس می تواند درخشندگی پوست را از بین ببرد، بنابراین سعی کنید تا آنجا که ممکن است  روحیه شاد و آرام داشته باشید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا