خانه / اطلاعات گردشگری / استراد بلیت هواپیما در حالت اینترنتی و حضوری

استراد بلیت هواپیما در حالت اینترنتی و حضوری

حتما پس از دریافت از اپراتور آنرا بدقت بررسی نمائید و صحت اطلاعات پرواز خود و نیز تاریخ و ساعت و غیره را کنترل نمائید ، زیرا بردن بلیت توسط شما به منزله تایید آن بوده و بعداً این دفتر هیچ گونه مسئولیتی راجع به مغایرت را نمی پذیرد!

استراد بلیت هواپیما

مسافرین در صورت تصمیم به استراد بلیت :

اگر بلیط خود را از طریق غیر اینترنتی خریداری کرده باشند

مشمول جریمه خواهد بود و این بستگی به زمان مانده به پرواز دارد به طوری که :

- اگر مسافر تا ساعت ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از پرواز اقدام نماید ، ۵ درصد بهای مسیر ابطالی کسر و بقیه بهای بلیت به مسافر مسترد می شود.

- از ۱۲ظهر ۳ روز مانده به پرواز تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از پرواز،  ۱۰درصد بهای مسیر ابطالی کسر و بقیه بهای بلیت به مسافر مسترد می شود.

- از ۱۲ظهر روز قبل از پرواز تا ۳۰دقیقه قبل از پرواز ، ۳۰درصد بهای مسیر ابطالی کسر و بقیه بهای بلیت به مسافر مسترد می شود.

- از ۳۰ دقیقه مانده به پرواز مسافر No-Show محسوب و ۵۰ درصد از بهای مسیر ابطالی کسر می گردد. No-Show به معنای ابطال جا در محدوده ۳۰ دقیقه مانده به پرواز و یا عدم انجام پرواز توسط مسافر می باشد.

اگر مسافر بلیط خود را به شیوه اینترنتی تهیه کرده باشد

- تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز، ابطال جا و استرداد بلیت اینترنتی از طریق اینترنت امکان پذیر است  و در صورت استرداد، مبلغ ۵۰ هزار ریال از بهای هرمسیر پروازی  کسر شده و مابقی به حساب الکترونیکی مسافر واریز می شود.

- از ۲۴تا ۳ ساعت قبل از پرواز، ابطال جا و استرداد بلیت اینترنتی از طریق اینترنت امکان پذیر است و پس از کسر ۳۰ درصد از بهای مسیر ابطالی بلیت، باقیمانده آن به حساب الکترونیکی مسافر واریز می شود.

- از ۳ ساعت قبل از پرواز و پس از آن ، استرداد بلیت امکان پذیر نیست و هیچ مبلغی به مسافر برگردانده نخواهد شد.

یک نظر

  1. چگونه میتوان در چنین روزی که کلیه دفاتر بسته هستند پروازی را باطل نمود

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا