خانه / اطلاعات گردشگری / انتخاب آژانس های مسافرتی قابل اعتماد

انتخاب آژانس های مسافرتی قابل اعتماد

آژانس های مسافرتی خدمات متفاوتی را به مسافران ارائه می کنند. خدماتی با نرخ های مختلف که ممکن است شما را برای انتخاب آژانس مردد کند. برای تصمیم گیری بهتر شما نیاز به شناخت بیشتر از خدمات آژانس ها دارید و ما اطلاعاتی را در این باره به شما می دهیم.

آژانس های مسافرتی

آژانس های مسافرتی خدمات مختلفی ارائه می دهند: برخی از آژانس های مسافرتی تنها فروشنده بلیت هستند که به دو دسته نماینده مستقیم هواپیمایی مورد نظر و آژانس واسطه تقسیم می شوند. برخی دیگر علاوه بر فروش بلیت، خدمات تور را نیز ارائه می دهند. این آژانس ها نیز به دو دسته تقسیم می شوند؛ آژانس هایی که خود برگزار کننده تور هستند و آنهایی که واسطه فروش تور و نماینده یک آژانس داخلی دیگر هستند

مورد سوء استفاده قرار نگیرید: در مواجهه با این دسته اخیر، شما به عنوان خریدار باید حواستان را جمع کنید، چون برخی از آژانس ها با سوء استفاده از موقعیت خود به مشتری راستش را نمی گویند و می گویند ما خود برگزار کننده ایم، اما آژانس هایی که خود برگزار کننده تور هستند نیز به چند دسته مختلف تقسیم می شوند.

آژانس ها و کارگزاران کشور مقصد : بعضی از آژانس ها با یک کارگزار در کشور مقصد قرارداد دارند و مسافران را در اختیار آنها می گذارند. بعضی دیگر با یک کارگزار در کشور مقصد قرارداد دارند، اما در طول سفر یک لیدر از خودشان می فرستند و از کارگزار، یک لیدر محلی می خواهند و کارگزار علاوه بر لیدر، کار های کشور مقصد مانند رزرو هتل را هم انجام می دهد.

آژانس های بدون کارگزار : بعضی از آژانس ها نیز با هیچ کارگزاری در کشور مقصد، قرارداد ندارند. بنابراین، یک لیدر از خودشان می فرستند که تمام کار های کشور مقصد مانند رزرو هتل را با هماهنگی قبلی آژانس مبدا یا یک واسطه انجام دهند.

آژانس قابل اعتماد، آژانسی است که بین جای هتل در شهر و امکانات هتل از یک سو و آن تخفیف هایی که می تواند برحسب شرایط از هتل بگیرد از سوی دیگر، مصالح مسافر را هم به خوبی در انتخاب هتل لحاظ کند و ملاکش در انتخاب هتل و سرویس ها تنها تخفیف هایی که بعضی هتل ها می دهند و چندان به مسافر نمی رسد، نباشد.

بنابراین بعد از آشنایی با مشخصات تور یک آژانس با کمی تحقیق و سرچ اینترنتی صحت گفته های آژانس دار را بسنجید و ببینید هتلی که به شما معرفی کرده اند واقعا امکانات گفته شده را دارد یا نه.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا