خانه / بازار و مرکز خرید / معرفی فروشگاه Jennifers Hamam استانبول

معرفی فروشگاه Jennifers Hamam استانبول

فروشگاه Jennifers Hamam

کشور: ترکیه

شهر: استانبول

موقعیت: Arasta Bazaar

تنوع کالا: انواع کالاهای خواب و حمام

فرارسیدن سال نو همراه است با سنت هایی مانند تعویض اثاثیه و البسه قدیمی و جایگزین کردن آنها با اجناسی بهتر، و بهترین راه برای شروع این تغییر تعویض پوشاک است. به روزهایی برگردیم که کیفیت، جنس طبیعی و ارگانیک جز انتخاب های ما نبود، بلکه تنها گزینه ما بود. روزگاری که صنایع دستی و هنر واقعی ارزشمند و قابل تقدیر بودند.

در فروشگاه Jennifers Hamam ، یکی از آخرین خانواده های وفادار به سنت های ترکی مشغول به کارند. تمامی محصولات این فروشگاه در همان سبک و سیاق قدیم و با استفاده از مواد اولیه طبیعی مانند کتان، بامبو و ابریشم تهیه می شود.  تمامی الیاف مورد استفاده و همه صنعتگرانی که مشغولند اصالتا ترک هستند.

تا همین هفده سال پیش، در همه کارگاه های ریسندگی و بافندگی از دستگاه های قدیمی رفت و برگشتی نساجی استفاده می شد. حتی در استانبول نیز به راحتی حوله های کاملا طبیعی یافت می شد. بعضی از این نساجان از جنوب به جنوب شرقی مهاجرت کردند و به تیم نساجان Jennifers Hamam پیوستند، کارگاهی برای تهیه حوله های طبیعی، لباس خواب، روتختی و روکش میز با کیفیتی که در سطح ترکیه بی نظیر است.

فروشگاه Jennifers Hamam

فروشگاه Jennifers Hamam

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا