خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / تفریحی مهیج در پیست اسکی دبی

تفریحی مهیج در پیست اسکی دبی

یکی از جاذبه هایی که مسافران و توریست های اهل هیجان در دبی به شدت به آن علاقمند هستند و سعی می کنند در هر مسافرت به دبی یکی دوبار شاید هم بیشتر این پیست را تجربه می کنند شاید شما بارها به دبی رفته باشید و این مرکز را ندیده باشید اما با توصیف امروز ما حتما سری بعد به این مکان خواهید رفت.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

این پیست اسکی دبی  که به صورت سر پوشیده در هوای بسیار گرم دبی ساخته شده از سال ۲۰۰۵ قسمتی از دبی را به قطب تبدیل کرده به طوری که این مرکز محل تفریح بسیاری از اسکی دوستان شده است. این پیست به عنوان اولین پیست سر پوشیده آسیای شرقی و سومین پیست سر پوشیده در دنیا است که با توجه به هوای گرم دبی بسیار شاهکار است.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

دامنه های پیست برای اسکی در اندازه ای با محدوده ۵۰ متر تا هشتاد متر است.  سیاره سرزمین عجایب در دبی نیز یکی دیگر از مکان های دیدنی دبی است که توصیه می کنیم حتما به آنجا بروید.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

حداکثر تعدادی که می توانند در این پیست حضور پیدا کنند حدود ۱۵۰۰ نفر می باشد. تابستان ها به دلیل گرمای دبی این پیست یخچالی یکی از بهترین مکان هایی است که مردم از آن استقبال می کنند.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

فرفی ندارد که شما پیر باشید یا جوان، برای همه شما امکانات به اندازه کافی برای تفریحی دلنشین فراهم است. کسانی که به ورزش های برفی علاقه دارند می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به این مکان بروند و از برف بازی لذت ببرند البته ورزش مشهور و پر طرفداری که اینجا بیشتر دنبال می شود اسکی نام دارد.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

در مجموعه پیست اسکی دبی شما می توانید یک باغ برف را مشاهده کنید که حدود ۳۰ هزار فوت مربع وسعت دارد و به عنوان اولین پارک برفی دنیا مشهور شده است. نیازی نیست با خودتان لوازم مورد نیاز را بیاورید در واقع در این مکان به شما لباس اسکی، کفش اسکی و جوراب، چوب اسکی و کلاه ایمنی و … را به اجاره می دهند حتی اگر قصد بازی کردن هم نداشته باشید و بخواهید فقط تماشا کنید می توانید از یک ناهار یا شام در محیطی برفی لذت ببرید.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

رستوران کافه ای به نام St. Moritz انواع و اقسام غذاهای بین المللی را برایتان فراهم کرده است و از طرفی هم رستوران Avalanche محیطی برای نوشیدن انواع نوشیدنی ها سوپ های گرم و ساندویچ است. حتی اگر اسکی بلد نباشید می توانید از مدرسه اسکی این قسمت اسکی را به طور حرفه ای بیاموزید.

پیست اسکی سر پوشیده در دبی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا