خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / آرامشی بی نظیر در تور صحرایی یا SAFARI دبی

آرامشی بی نظیر در تور صحرایی یا SAFARI دبی

شاید شما از یک محل کویری بخواهید به دبی سفر کنید و با خود بگویید که فقط قصد این را دارید که از جاذبه های طبیعی و پارک های زیبای این محل دیدن کنید. اما حقیقتا کم کسی پیدا می شود که به دبی بیاید و نخواهد کمی با تور داخلی صحرایی دبی همراهی کند. این تور در یک صحرای ماسه زار برپا می شود و شما هیچ گونه گل و گیاهی نخواهید دید اما لذت خواهید برد و این تجربه تمام کسانی است که این تور را دنبال کرده اند. کمی به توصیف این تور می پردازیم.

تور صحرایی دبی

تور صحرایی که به SAFARI مشهور است یکی از بهترین مشهورترین تورها و جاذبه های دبی است که هر ساله تعداد زیادی از مسافرین داخلی و خارجی از آن استقبال می کنند. در تور سافاری  تور شما با کویر واقعی آشنا می شوید و صحرا نشینان را از نزدیک نظاره می کنید. بسته به علاقه شما می توانید از این تور از چند ساعت تا حداکثر یک هفته بهره ببرید و در آنجا سفر خود را ادامه بدهید.

تور صحرایی دبی

بیشتر گردشگران به این صورت از این تور استفاده می کنند که عصر به سمت صحرا می روند و از ماشین های چهار محور برای تفریح در شنزار ها بهره می برند. بعد از این یک کمپ وجود دارد که می توانید خستگی تان را در آن رفع کنید و نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش بدهید. حتی می توانید شام سفارش دهید و به موزیک گوش کنید. اگر دوست داشته باشید هم می توانید دستتان را به هنرمندان این مکان بدهید تا برایتان طراحی کنند و با نقش های عربی جذاب تر کنند.

تور صحرایی دبی

این مدل تور ساعت ده شب تمام می شود.رستوران این مکان هم برای شما سفارش های خوبی دارد.

از جمله جاذبه هایی که در این صحرا می توانید از آن استفاده کنید ماشین های ۴ محور برای شن گردی به مدت بیست دقیقه، اسکی رو شن با مبلغ حدودی صد درهم. عکاسی و شتر سواری، نقاشی با حنا، و .. می باشد. برای اینکه از این محل از بدو شروع دیدن کنید۹:۳۰ صبح باید در محل باشید.

تور صحرایی دبی

امکانات شامل گشت با خودروهای ۴WD، ۲۰ دقیقه رانندگی بر روی شن، اسکی بر روی شن (از ۱۰۰ درهم)، لوازم عکاسی، شتر سواری، رقص عربی، بار، نقاشی با حنا، قلیان، قهوه خانه عربی، خیاط محلی، نوشیدنیهای سبک (چای، قهوه و آب معدنی) و رستوران میباشد. شروع به کار از ساعت ۹:۳۰ صبح است.

تور صحرایی دبی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا