خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / لحظاتی خوش در پارک الممرز دبی

لحظاتی خوش در پارک الممرز دبی

دبی یکی از مکان هایی است که دیدنی های آن بیشتر به طبیعت های خود ساخته یا جاذبه های طبیعی ختم می شود اما یکی دیگر از پارک هایی که شاید تا کنون در مورد آن در دبی کمتر شنیده باشید را امروز برای بحث خود در نظر گرفته ایم.

پارک الممرز

پارک الممرز که بهتر است آن را به نام پارک ساحلی بخوانیم یکی از جاذبه های دبی است که در لیست دیدنی ترین های دبی و امارات است. مساحت ۱۰۶ هکتاری این پارک که در محلی به نام الحمریه ساخته شده است انقدر ها وسیع است که نمی توانید همه قسمت های آن را ببینید.

پارک الممرز

در این پارک ساحلی و زیبا می توانید امکانات وسیعی برای خوش گذرانی و تفریح در کنار عرب ها ببینید به عنوان مثال می توانید از ۴ ساحل در این پارک، یا دو استخر بزرگی که برای شنا در نظر گرفته اند استفاده کنید. برای بچه ها و کودکان هم نگران محیط بازی نباشید چرا که زمین مخصوص کودکان برای بازی در این پارک تدارک دیده شده که می تواند حسابی سرشان را گرم کند.

پارک الممرز

در این پارک می توانید سر سبزی با طبیعت زیبا را از نزدیک حس کنید. انواع درخت ها و درختچه ها، بوته زارهای بسیار وسیع و … همه باعث می شود چشم شما با این ترکیبات سبز آرامش پیدا شود.

پارک الممرز

این پارک همیشه شلوغ است اما بهترین و بیشترین زمانی که مسافران داخل و خارج دبی به آن روی می آورند همین جمعه ها ست. اما چون پارک بزرگ است ازدحام را حس نخواهید کرد.  برای دوست داران تئاتر یک آمفی تئاتر در این پارک قرار داده شده است که می توانید از آن دیدن کنید.

ساحل ها به دلیل ازدحام دارای سر پناه و اتاقک های موقت زیستی هستند و می توانید برای شنا لباس خود را عوض کنید یا اینکه دوش بگیرید. نگران نباشید که شنا برایتان خطرناک باشد افرادی که نجات غریق هستند در طول ساحل در حال رصد شما هستند تا برایتان مشکلی پیش نیاید و این از ویژگی های عالی این منطقه محسوب می شود.

در کنار ساحل می توانید از غذا و نوشیدنی های کیوسک ها هم خریداری کنید. یک سری آلاچیق هم هستند که می توانید آن ها را کرایه کنید و در آن هرچه می خواهید با استفاده از امکانات بپزید. البته می توانید با اتومبییل شخصی هم وارد این مکان شوید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا