خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / معرفی برج خلیفه دبی با تصاویر زیبا

معرفی برج خلیفه دبی با تصاویر زیبا

یکی از دیدنی هایی که در شهر دبی می توانید از دور دست ها و هرجای این شهر که هستید ببینید برج خلیفه دبی می باشد که بزرگترین برج دست ساز انسانی محسوب می شود. قرار بود تا نوک آنتن حدود یک کیلومتر باشد اما به دلایلی این میزان بیشتر هم شد و موجب شد که ارتفاع آن هم چنان ناشناخته باشد.

برج خلیفه دبی

این برج دیدنی در سال ۲۰۱۰ رونمایی شد و از آن زمان به مرکز بسیار مهمی در دبی تبدیل شده است. اگر بخواهید این برج زیبا را مشاهده کنید باید به خیابان شیخ زاید بروید . این برج تنها یک دیدنی نیست که بخواهید از دور آن را تماشا کنید اما می توانید کمی دل به دریا بزنید و با دوستان وارد این برج طویل بشوید و در یک دیدار نفس گیر از ۱۶۰ طبقه آن دیدن کنید.

برج خلیفه دبی

در این برج می توانید مراکز تفریحی و مسکونی و خرید و اداری زیادی مشاهده کنید که برای رفاه حال مسافران و توریست ها ارائه شده است. بخشی از برج الخلیفه دبی  به عنوان یک هتل بزرگ محسوب می شود که توریست ها می توانند از آن برای اقامت بهره ببرند.

برج خلیفه دبی

یکی از ایده هایی که معماران با توجه به آن این برج را ساخته اند چیزی جز یک نوع گل صحرایی نیست. این مدل نه تنها توانسته شکل زیبایی به برج دهد بلکه سنگینی برج را به طبقه پایین مهار می کند.

برج خلیفه دبی

هر واحد مسکونی دارای منظره دید بیرونی است که اشرافی بر سایر واحد ها ندارد و از طرفی شما می توانید به راحتی در آن سکونت داشته باشید. طاق نمای برج هم معماری اسلامی است که معماران در آن بکار برده اند.

برج خلیفه دبی

برای خورد و خوراک هم می توانید از رستوران های درون برج استفاده کنید و یا حتی سری به رستوران های دبی بزنید و وعده های غذایی تان را متفاوت میل کنید. پیست اسکی سر پوشیده در دبی هم یکی از جاذبه هایی است که می توانید برای روزهای خوش از آن استفاده کنید.

برج خلیفه دبی

اگر قصد خرید در دبی داشته باشید علاوه بر استفاده از مراکز خرید دبی نظیر بزرگترین مرکز خرید دبی به نام دبی مال می توانید از مرکز خرید این مکان هم استفاده کنید و انواع اجناس در طرح و رنگ خاصی خریداری کنید. برای گذران وقت خود و تفریح هم می توانید سری به مجموعه دیدنی آن بزنید. اقامت‌گاه صحرایی المحا یکی از دیدنی های دبی است که می توانید از آن برای یک تجربه متفاوت استفاده کنید.

برج خلیفه دبی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا