خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / تفریح و شادی در پارک شهر بچه ها در دبی

تفریح و شادی در پارک شهر بچه ها در دبی

زمانی که شما به مسافرت می روید یکی از مهمترین مکان هایی که باید مد نظر داشته باشید جایی است که بچه ها بتوانند تفریحات سالم و سازنده داشته باشند. پارک شهر بچه ها در دبی یکی از جاذبه هایی است که برای بچه ها بسیار مناسب است. این پارک، که در پارک خور دبی احداث شده است در واقع محلی مناسب بچه هاست که بتوانند به هر دلیلی که شده انجا حضور پیدا کنند و بعد بتوانند با تفریحات سالم اوقات خوشی سپری کنند.

پارک شهر بچه ها دبی

این بخش فقط مختص بچه های سه تا ۱۵ ساله است و بچه ها می توانند در آن هم با ادوات سرگرمی بازی کنند هم اینکه به بخش علمی بروند و آزمایشات علمی انجام دهند و روز خود را با غنای بسیار سپری کنند.

پارک شهر بچه ها دبی

علاوه بر وسایل بازی مناسب این قشر و آموزش و سرگرمی دراین منطقه سالن های آمفی تئاتر، محل های جانور شناسی و فضا و نجوم بخش فرهنگی بین المللی و فناوری اطلاعات نیز در این پارک وجود دارد.

پارک شهر بچه ها دبی

برای خوردن غذا هم می توانید به رستوران های موجود سری بزنید و حتی برای یادمان از فروشگاه های پارک یادگاری خرید کنید. مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر‌ در دبی هم محلی برای خرید انواع اجناس شخصی و سوغاتی است.

اسباب بازی های این فروشگاه ها عموما علمی و متناسب با بخش های پارک هستند.

پارک شهر بچه ها دبی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا