خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / معرفی پارک آبی وادی وحشت دبی با عکس

معرفی پارک آبی وادی وحشت دبی با عکس

از جمله دیدنی های دبی می توان به پارک آبی وادی وحشت نام برد. این پارک آبی به وسعت ۵ هکتار می باشد.
و پیشرفته ترین وسایل را برای بازی ، تفریح و سرگرمی را به آن اختصاص داده اند . این پارک بسیار زیبا و جذاب کی باشد و بازی در روی آن بسیار مهیج و هیجان آور است . بر روی این آب۲۳ بستر فراهم کرده اند که هر کدام با هم متفاوت می باشد و همه ثفریحی می باشد.

پارک آبی وادی وحشت دبی
همین امر باعث شده تا این پارک از پیشرفته ترین پارک های دنیا بشمار بیاید .
این پارک بین هتل هتل های برج العرب و ساحلی جمیرا ساخته شده است.

پارک آبی وادی وحشت دبی
وادی به شکلی طراحی گردیده تا ساعتهای طولانی از لذت و هیجان را به شما و خانواده هایتان هدیه می کند.
بیشتر از ۲۳ نوع وسیله تفریخی وجود دارد که بیشتر آنها به هم مربوط بوده اند و در امتداد هم قرار دارند .شما می توانید به طور پیوسته از ثفریح بر روی این آب لذت ببرید. و طولانی مدت در روی این آب تفریح کنید.

پارک آبی وادی وحشت دبی
اگر به دنبال هیجان بیشتر می باشید از موج سواری آن استفاده کنید. طراحی هنرمندانه وسیله ها شامل هشت سرسره آبی انفجاری و دو بخش موج سواری در این پارک، هیجان فوق العاده ای را برای تمامی سنین به همراه می آورد.

پارک آبی وادی وحشت دبی

شما می توانید حالت بی وزنی را در قسمت سرسره سرعت در حالت سرخوردن تجربه کنید . در روی این سرسره پرسرعت با پیمودن مسیر با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت بدون دیدن کوچکترین آسیبی لذت و شادابی را تجربه کنید.

پارک آبی وادی وحشت دبی
این سرسره بلندترین و پر سرعترین سرسره دنیا می باشد .که یک سقوط نفس گیر ۳۳ متری همراه با یک آبشار به عمق وادی را برای شما به وجود می آورد. به گفته کارشناسان این پارک بر اساس افسانه قدیمی سند باد طراحی و ساخته شده است.

پارک آبی وادی وحشت دبی
جایزه بهترین پارک نیز از آن این پارک آبی وادی وحشت شده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا