خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / معرفی جاذبه های گردشگری سامویی

معرفی جاذبه های گردشگری سامویی

تایلند یکی از کشورهایی است که جاذبه هایش واقعا منحصر به فرد است، تمامی جهانگردان در کارنامه شان نام تایلند حتما به چشم می خورد و تورهای زیادی هر سال از ایران روانه این کشور می شود که بیشتر قصدشان دیدن جزیره ای بسیار زیبا به نام سامویی است! این جزیزه با تمام محدودیت ها دارای دیدنی هایی است که هر نظری را به خود جلب می کند اگر هدف مسافرت این عید جدید برای شما رفتن و مسافرت به تایلند و سامویی است این مکان ها را حتما به خاطر داشته باشید تا سفری جذاب داشته باشید و خاطراتتان دل انگیز باشد

جاذبه های گردشگری سامویی

مجسمه بودای بزرگ

مجسمه بودای بزرگ

مجسمه بودای بزرگ یکی زیباترین دیدنی هایی است که می توانید در ساموئی یا سامویی تایلند ببینید! این مجسمه نماد مذهب عده ای از ساکنان آنجاست که بزرگی آن حیرت انگیز است که به شما توصیه می کنیم حتما آن جا را ببینید.

صخره های پدربزرگ و مادربزرگ

صخره های پدربزرگ و مادربزرگ

صخره های پدربزرگ و مادربزرگ هم که از زیبایی های سامویی است در شرق این جزیزه آماده استقبال از شما گردشگران است، به هر حال این صخره ها آرامش خاصی دارند و هر کس آن جا را تجربه کرده خاطرات خوبی با خود آورده است، این صخره از آنجا نام گرفت که زن و مردی برای ازدواج پسرشان اقدام نمودند و برای ترک شهر خود درگیر امواج شدند و بعد غرق شدند. صخره های پدربزرگ و مادربزرگ را حتما ببینید.

گشت و گذار در سامویی

گشت و گذار در سامویی

طبیعت بخش های مرکزی سامویی را جنگل های کوهستانی تشکیل داده است و مهم ترین کوه در این منطقه نیز «کائو پوم» نام دارد. مناطق کم ارتفاع تر در جزیره با یک جاده ۵۱ کیلومتری به هم مربوط شده اند و گردشگران می توانند به راحتی از نقاط مختلف جزیره دیدن کنند. در عین حال، آبشارهای دیدنی زیادی هم در سامویی وجود دارد که از معروف ترین شان می توان به آبشارهای «هین لات» و «نامونگ» اشاره کرد. این آبشارها بعد از بارش باران، واقعا دیدنی می شوند.

پارک ملی دریایی آنگ تونگ

این پارک ملی از ۴۲ جزیره تشکیل شده که از جزیره سامویی به راحتی قابل مشاهده اند. این مجمع الجزایر از لحاظ جغرافیایی با سایر جزایر منطقه متفاوت است. فشار آب باعث شده که اشکال زیبایی در جزایر مختلف این پارک آبی به وجود بیاید و البته این جزایر، سواحل بسیار دیدنی و راحتی دارند. پارک ملی دریایی آنگ تونگ یک مشخصه مهم دیگر هم دارد و آن وجود حیوانات خاصی مثل میمون دم دراز آسیایی، سمور آبی، عقاب دریایی و حیوانات دیگر است. بهترین زمان برای رفتن به این پارک دریایی، اواخر ماه مارس تا اکتبر است.(منبع:  تایلند ۱۲)

سایر دیدنی های سامویی به شرح زیرند:

  • باغ های پروانه
  • مناظر و چشم اندازهای زیبا و کوهستانی
  • باغ حیوانات
  • مزرعه تمساح ها
  • آکواریم
  • باغ وحش ببر
  • خانه ی باستانی
  • خانه مارها
  • باغات جادویی
  • نمایش میمون ها

امیدواریم که با اطلاع از جاذبه هایی که در اینجا ذکر شد بتوانید تصمیم خوبی برای مسافرت خود بگیرید همانطور که دیدید بیشتر جاذبه های سامویی حول حیوانات و طبیعت گیاهی می چرخد، هر چند از نظر سنتی نیز دارای اماکن دیدنی است اما زیبایی ها شهرت آن بیشتر مدیون همین دیدنی های حیات وحش است که به اطلاع شما رسید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا