خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / لذت خرید روی آب در بانکوک تایلند

لذت خرید روی آب در بانکوک تایلند

تایلند کشوری است که می توان گفت همه چیز آن متفاوت است. دیدنی ها، آداب و رسوم و… همه در تایلند نوعی جاذبه به شمار می روند که می توان گفت همین ها موجب شده که این کشور بر سر زبان ها باشد و هر گردشگری نه یک بار بلکه چندین بار هوس رفتن به آن جا را داشته باشد.

خرید روی آب

اما در کنار تمام جاذبه هایی که در تایلند وجود دارد یکی حسابی ذهن من را به خود مشغول کرد که تقریبا هیچ گاه از جایی نشنیده ایم. بازار روی آب! امروز کمی در مورد این بازار با شما صحبت می کنیم. در واقع امروز می خواهیم با معرفی یک مکان هم جاذبه ای به شما نشان دهیم هم مرکز خرید! با ما همراه شوید.

خرید روی آب

اگر به ۸۰ کیلیومتری جنوب غربی بانکوک بروید با منظره ای عجیب روبرو می شوید. بله بازاری که روی آب یعنی روی کانال شهر واقع شده و مردم در حال خرید و فروش با قایق های کوچکی هستند که بیشتر محصولات غذایی و میوه و سبزیجات در آن ها به فروش می رسد.

خرید روی آب

البته غذاهای محلی نیز در میان محصولات یافت می شود. اگر از ساعت ۶ تا ۱۱ صبح این مکان را تجربه کنید در واقع شلوغ ترین زمان را برای دیدار انتخاب کرده اید. این کانال در سال ۱۸۶۸ برای عبور و مرور بین کشور ها ساخته شده که مکانی کم نظیر و هیجان انگیز برای گردشگران محسوب می شود.

خرید روی آب

این قایق ها البته کرایه ای هستند و باید برای مدت زمان مشخص کرایه پرداخت کنید.

در این بازار افرادی را می بینیم که با شور و شوق و اشتیاق و با انرژی جالبی در حال خرید و فروش هستند البته رنگ جذاب میوه ها وسبزیجات هم به انرژی بیشتر این محیط اضافه کرده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا