خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / معروفترین مناطق گردشگری پوکت در تایلند

معروفترین مناطق گردشگری پوکت در تایلند

سلام به شما دوستان و همراهان خوبم. همانطور که می دانید پوکت یکی از نواحی بسیار دیدنی آسیایی است که بیشتر بخاطر جاذبه های طبیعی آن شهرت پیدا کرده است. اگر اتصمیم داشتید از این مکان دیدنی، دیدن بفرمایید ما به شما توصیه می کنیم در ابتدا سری به این چند مکان بزنید که ما آن ها را به عنوان پر بازدید ترین بخش های پوکت دسته بندی کرده ایم. با ما همراه باشید.

جزیره فی فی

جزیره فی فی

جزیزه فی فی یکی از دیدنی ترین جزایر است که در تایلند است. صخره های این جزیره که همه از جنس آهک هستند بر زیبایی منطقه افزوده است. بنابراین شما می توانید در اینجا صخره هایی آهکی و متفاوت ببینید!ساحل این جزیره مملو از شن های نرم و سخت و غارهایی است که در کنج ها جا گرفته است.  جنوب جزیره محلی است که عمق زیادی دارد و می توان در امنیت کامل در آن شنا کرد. مرجان های این مکان هم دیدنی هسستند.

فانتاسی شو

فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو در شهر پوکت یکی از میراث های سنتی در تایلند است که این روزها با استفاده از تکنولوژی سنت دیرین این کشور را نشان می دهند . شما می توانید در این مکان خرید کنید و ناهار و شامی خاطره انگیز را در رستوران های این مکان صرف کنید. سرگرمی های این مکان بسیار جذاب است که می توان روی آن حساب کرد.

باغ وحش پوکت

باغ وحش پوکت

این مکان یکی از دیدنی های پوکت به شمار می رود، در باغ وحش پوکت تمساح ها و حیوانات درنده ای به وفور یافت می شوند. میمون های این مکان بسیار دیدنی هستند و تمساح ها و فیل و حیوانات وحشی زیادی دیده می شوند که دیدن آن ها خالی از لطف نیست. آکواریوم و بخش ویژه پروانه ها و باغی به نام باغ ارکیده نیز از جمله دیدنی هایی است  که می توانید اینجا آن را تجربه کنید.

فیل سواری در تنداب در جزیره

فیل سواری پوکت

شاید یکی از تفریحات پوکتی ها فیل سواری باشد اما دیدنی ترین و جذاب ترین سواری های فیل را می توان در این جنگل ها تجربه کرد. اینجا مکان هایی بسیار زیباست که می توانید با فیل ها به دیدن آن جا بروید و با دیدن این مکان سر سبز و جذاب از بالا تجربه ای خوب داشته باشید.

بهترین زمانی که می توانید برای تفریح بهتر به پوکت انتخاب کنید ماه نوامبر تا فوریه است که دریایی آرام را می توانید تجربه کنید اما به دلیل جزیره بودن، این مکان بسیار پر باران است و در هر فصل و در هر نوع آب و هوایی می توانید شاهد بارش های تند و ملایم باشید!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا