خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / پیشنهاد چند مکان دیدنی پاتایا در تور تایلند

پیشنهاد چند مکان دیدنی پاتایا در تور تایلند

سلام به شما. همانطور که می دانید پاتایا در تایلند یکی از مراکز دیدنی است که هر سال از ایران و سایر کشور ها تعدادی روانه آنجا می شوند تا از دیدنی های آن لذت ببرند. برای اینکه شما نیز تا حدودی با این جاذبه ها آشنا شوید تصمیم گرفتیم که، جاذبه های جذاب تر این محل را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید!

مینی سیام

جاذبه های دیدنی پاتایا

این محل که نزدیک به مرکز پاتایا است یکی از مکانی هاییست که تاریخ دوستان علاقه زیادی به رفتن به آنجا دارند. در مینی سیام ماکت های آثار تاریخی جهان قرار داده شده است. با رفتن به آنجا می توانید حس کنید که در حال دیدن ابنیه های تاریخی مشهور در دنیا هستید و یک تجربه خوب بدست خواهید آورد. این محل سومین مکانی است که در دنیا از آثار مینیاتوری پشتیبانی می کند. شما می توانید ماکت تخت جمشید خودمان هم در این مکان ببینید!

باغ استوایی نانگ نوچ

جاذبه های دیدنی پاتایا

اگر در مسیر رسیدن به پاتایا، ۱۸ کیلومتر راه مانده باشد می توانید این باغ زیبا را مشاهده کنید و استراحت گاه خوبی پیدا کنید. در این باغ انواع گل های ارکیده ی زیبا، نخل های زینتی و بلند، گیاهان و گل هایی که زیبا تزیین کرده اند و انواع گونه های گیاهی و گل های مشهور سرتاسر جهان در این مکان دیده می شود. علاوه بر این تعدادی از خانه های تایلندی های قدیم نیز در این باغ ساخته اند که می توانید مشاهده کنید . اگر به نمایش های فرهنگی و شوی فیل هم علاقه دارید هر شب به این باغ بیایید.

باغ وحش ببرها

جاذبه های دیدنی پاتایا

در باغ وحش ببرها فقط با گونه های ببر روبرو نیستید اما از آنجا که حدود ۲۰۰ ببر بنگال در این منطقه زندگی می کنند به باغ وحش ببرها شهرت پیدا کرده است. حیوانات دیگری که در این مکان زندگی می کنند حیواناتی اهلی نظیر کانگورو، شتر مرغ و شتر تک کوهان هستند. البته جالب است که ببر و خوک در این مکان با آرامش با هم می زیند. قابل توجه شما که حدود ۱۰۰ هزار کروکودیل هم در این باغ زندگی می کنند که بسیار وحشی هستند اما در کل این باغ دیدن دارد.

موزه بطری های شیشه ای

جاذبه های دیدنی پاتایا

در این موزه می توانید آثار هنری پیتر بدلایسهنرمند در بطری ساخته  را مشاهده کنید. حدود ۳۰۰ آثار شگفت انگیز وجود دارد که در این موزه نگهداری می شود . درون این بطری ها می توانید آثار مینیاتوری از کلیسا، معابد و جاهای دیدنی دنیا ببینید و لذت ببرید! این موزه از بی نظیر ترین موزه های جهان می باشد که بسیار محبوب است .

دهکده فیل ها

جاذبه های دیدنی پاتایا

دهکده فیل ها در واقع محلی است که می توان به عنوان مراکز سالمندان فیل ها از آن یاد کرد. در سال ۱۹۷۳ تصمیم گرفته شده که تعدادی از فیل های سالخورده و نا توان را گرد هم جمع کنند و از آن ها که میراث تایلند هستند مراقبت کنند. در این مکان دیدنی و سر سبز فیل ها آزادند و برای خود در حال فعالیت هستند. این فیل ها در نمایش هایی نظیر رژه ی فیل ها و فیل سواری و..شرکت می کنند .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا