خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / لحظاتی شیرین در جزیره مرجان پاتایا

لحظاتی شیرین در جزیره مرجان پاتایا

اگر به تایلند سفر کرده باشید می دانید که دیدنی های طبیعی و کنار آب آن بسیار لذت بخش است و به شما این امکان را می دهد سفری خوب و با آرامش را داشته باشید. عموما این دیدنی ها علی الخصوص جزیره های تایلند انقدر زیبا و وسیع هستند که شما باید برای دیدن آن ها کمتر از ۱ روز وقت صرف نکنید!

جزیره مرجان پاتایا

مثلا اگر بخواهید به جزیره مورد معرفی امروز ما یعنی جزیره مرجان سفر کنید باید حداقل یک روز خود را به آن اختصاص دهید. جزیره مرجان با خود شهر پاتایا و سواحل آن حدودا ۷ کیلومتر فاصله دارد .

این ساحل را باید از شن های سفید بشناسید که هر روز صبح لنج هایی در حوالی آن کتاره می گیرند تا عبور و مرور را راحت تر کنند. این لنج ها صبح حرکت می کنند و بعد از ظهر باز می گردند.

جزیره مرجان پاتایا

با لنج حدودد ۴۵ دقیقه باید روی آب باشید اما قایق موتوری هایی که سریع تر از لنج حرکت می کنند این زمان را به ۱۵ دقیقه کاهش می دهد. بنابراین اگر می خواهید روی آب لذت ببرید از لنج و اگر بیصبرانه مشتاق دیدن جزیره اید از قایق موتوری استفاده کنید. هتل ۴ ستاره vista  می تواند اقامتی خوش در طول سفرتان در تایلند برایتان فراهم کند

این ساحل دارای آرامش کم نظیری است که مرجان های زیادی در اطراف آن مشاهده می کنید.

جزیره مرجان پاتایا

قایق های کف شیشه ای هم هستند که می توانید سوار بر آن ها از مرجان های کف دریا دیدن کنید. اگر به غواصی علاقه داشته باشید امکانات آن برایتان مهیا است و البته اگر اسکی هم علاقه دارید و یا دوست دارید موج سواری کنید انتخاب شما آزاد است. علاوه بر جزیره مرجان می توانید از چند جاذبه ی پاتایا هم دیدن کنید.

جزیره مرجان پاتایا

حمام آفتاب هم برای دوست داران فراهم است و البته مهم تر از همه رستوران هایی است که از توریست ها با لذیذ ترین غذاها پذیرایی می کنند.

جزیره مرجان پاتایا

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا