خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تاریخی / گردشی لذت بخش در رودخانه کوای تایلند

گردشی لذت بخش در رودخانه کوای تایلند

یکی از جاذبه های طبیعی که در تایلند و بانکوک مشهور شده است یک رودخانه با طول بسیار زیاد است که در ۱۳۰ کیلومتری بانکوک قرار دارد، این رودخانه دارای یک پل بزرگ است و شما می توانید با دیدن از آنجا لذت ببرید.

رودخانه کوای در تایلند

یک خط آهن در این محل به دست ارتشیان ساخته شده که از جنگل و رودخانه می گذرد و محل دیدنی است.

رودخانه کوای در تایلند

در واقع این خط آهن توسط اسرایی که توسط امپراتوری ژاپن گرفته شده بودند ساخته شده است. این پل بزرگ حدود ۵ سال ساخته شد و ساختش از سال ۱۹۴۲ شروع شد. این پل بزرگ کمتر از دو سال برپا بود و بعد از آن توسط متحدان بمباران شد. باغ گل رز با رز گاردن در بانکوک هم یکی دیگر از جاذبه های بانکوک محسوب می شود که دیدن از آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

رودخانه کوای در تایلند

رودخانه کوای هم اکنون به عنوان یکی از مشهورترین مکان های دیدنی طبیعی و تاریخی تایلند به شما ر می رود که دیدن از آن بسیار به شما مسافران بانکوک پیشنهاد می کنیم.

رودخانه کوای در تایلند

هم اکنون دیدار کنندگان از این مکان می توانند سوار بر واگن هایی بشوند و از دیدن آن لذت ببرند و در میان جنگل و بر روی رودخانه حرکت کنند و از آب و هوای مطبوع و جنگل سر سبز و آبی روخانه لذت کافی را ببرند.

رودخانه کوای در تایلند

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا