خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / سفری به خلیج چالونگ در پوکت تایلند

سفری به خلیج چالونگ در پوکت تایلند

یکی از مشخصه های کشور تایلند وجود معابد مختلف است که هم به عنوان عبادت گاه پیشینیان و اعتبار مذهبی شان و هم محلی برای تفریح و گشت و گذار شناخته می شوند.

خلیج چالونگ در پوکت

شما در هر صورت که به تایلند بروید می توانید از یکی دوتا معبد دیدن کنید. حتی برخی هتل ها در کنار معابد ساخته شده اند تا بتوانند مسافرین زیادی جذب کنند. برای خوردن غذا نیز می توانید از رستوران های تایلند مطلع و از آن ها سفارش غذا دهید

خلیج چالونگ در پوکت

در عین حال، خلیج چالونگ یکی از محل های معابد بزرگی است که شاید زیاد از آن شنیده باشید. برای سفر به تایلند راهنمای سفر به تایلند یکی از منابع بسیار خوب برای شماست.

خلیج چالونگ در پوکت

خلیج چالونگ در واقع یکی از بزرگترین معابد شهر پوکت است که از زیبایی بی نظیری برخوردار است.

خلیج چالونگ در پوکت

محیط سر سبزی که برای ساختن این معبد در نظر گرفته اند در زیبایی آن قطعا اثر داشته است.

خلیج چالونگ در پوکت

این خلیج در ساحلی زیبا در کنار زیبا ترین درختان و تنومند ترین گیاهان قرار دارد که هم یک جاذبه طبیعی به حساب می آید و هم از نظر تاریخی گویای بسیاری از چیزهاست.

خلیج چالونگ در پوکت

اگر شما برای سفر خود به پوکت رفته اید می توانید با طی ۸ کیلومتر از پوکت دور شوید و به این منطقه زیبای تاریخی و طبیعی برسید.

خلیج چالونگ در پوکت

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا