خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های پکن

معرفی بهترین هتل های پکن

معرفی هتل

هتل در پکن

بازدید از پکن پایتخت چین و یکی از مشهورترین شهرهای آسیا سفری به یاد ماندنی خواهد بود وشما می توانید در یکی از هتلهای پکن اقامت نموده و از آثار باستانی و تاریخی شهر بازدید نمایید. تابستان ها در پکن گرم و مرطوب می باشد و در زمستان ها سرد و خشک می باشد. فصل بهار دمای هوا بسیار دلپذیر است و زمان ایده الی برای سفر به پکن است. برای اقامت در هتل های پکن، اگر برای تفریح و گردش و خرید به این شهر سفر می نمایید بهتر است در مرکز شهر اقامت نماید تا به جاهای مختلف دسترسی داشته باشید و اگر برای کار به پکن سفر نموده اید در محل های نزدیک به کار خود اقاکت نمایید تا از ترافیک رها شوید. باغ –معبد بهشت، خیابان وانگ فو چین، خیابان سنلیتون، استادیوم های دهکده المپیک، ساختمان های سوهو پارک، دیوار چین، میدان تیان آن من، قصر تابستانی، شهر ممنوعه از جاذبه های دیدنی این شهر می باشد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در پکن:

The Hulu Hotel, Double Happiness Courtyard Hotel, Red Wall Garden Hotel

نقاط توریستی مهم پکن

- Forbiden City

- Peking University

- Ritan park

- Zhongguancun Electronics City

- Beijing International Convention Center

- Wangfujing Street

- Tiananmen Square

- Central Radio and TV Tower

- CCTV Headquarters

- Soath Luogu Lane

- China National Convention Center

- Houhai-Back Lakes

- China International Exhibition Center

- Hongqiao Market

- Chaoyang Park

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر پکن، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به پکن سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا