خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های گوانجو

معرفی بهترین هتل های گوانجو

معرفی هتل

هتل در گوانجو

بعد از پکن و شانگهای، گوانجو سومین شهر بزرگ چین می باشد و قطب تجارت در چین است و هر گونه دادو ستد مالی و معاملات عظیم و یا کوچک تجاری در این شهر صورت می گیرد. در این شهر همه چیز با قیمت مناسب یافت می شود و شما می توانید علاوه بر بازدید از آثار فرهنگی و تاریخی غنی گوانجو در فستیوال های آن نیز شرکت نمایید و به معابد متعدد آن نیز سر بزنید. موزه هنر گوانجو نیز بیانگر فرهنگ و هنر و نقاشی های سنتی چین می باشد و علاقه مندان به فرهنگ و هنر را به خود جذب می نماید. عاشقان خرید در اینجا می توانند هر چیزی را که می خواهند یافت نمایند. جزیره Shaiman برای خرید، قدم زدن و یا یک وعده غذایی ایده آل می باشد. همچنین مراکز خرید تیانهی، بازارچه ها و حراجی های گوانجو مکان مناسبی برای خرید می باشند.

هتل های گوانجو به پیشنهاد گردشگران :

Mandarin Oriental Guangzhou, Shangri-la Hotel Guangzhou, The Ritz-Carlton Hotel Guangzhou, Four Seasons Hotel Guangzhou

نقاط توریستی مهم گوانجو

    Chimelong Paradise
Beijing Road Pedestrian Street
Shangxiajiu Pedestrian Street
Onelink Plaza
Bright Filial Temple
Chimelong Water Park
Tianha Stadium
Sacred Heart Cathedral
Guangzhou Zoo
Milion Sunflower Garden
Taikoo Hui
Pazhou Complex
Xiguan House of Longjin
Haizhu Wholsale Market
Canton Tower
CITIC Plaza
Chimelong International Circus

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر گوانجو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.
سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به گوانجو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا