خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های عشق آباد

معرفی بهترین هتل های عشق آباد

معرفی هتل

هتل در عشق آباد

عشق آباد پایتخت ترکمنستان در نزدیکی شهر نسا پایتخت اشکانیان، دارای معماری منحصر بفردی است. از جمله آثار توریستس آن ارگ Neutrality که در طول روز در چرخش است، تعداد بسیاری مسجد و بازار و همچنین موزه های مهم که یادآور زلزله سال ۱۹۴۸ است، می باشد.

هتل های عشق آباد به پیشنهاد گردشگران :

Hotel Nissa , Yyldyz Hotel, Sofitel Ashabat Oguzkent, The Grand Turkmen Hotel

نقاط توریستی مهم عشق آباد

- Unabhangiakeitsdenkmal

- Bitaraplyk arkasy

- Ertugrul Gazi Mosque

- Turkmen Akhalteke Horse trekking

- Ashgabat National Museum of History

- Turkmen Carpet Museum

- Parthian settlement of Nisa

- Tolkuchka-Basar

- Gypjak Mosque

- Ashegabat hippodrome

- World of Turkmenbashi Tales

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر عشق آباد، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به عشق آباد سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا