خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های بارسلونا

معرفی بهترین هتل های بارسلونا

معرفی هتل

هتل در بارسلونا

بارسلونا که به شهر شماره ها معروف است که در کاتالونیا نهفته شده و دومین شهر بزرگ اسپانیا می باشد. یکی از مشهورترین مقاصد توریستی در کشور می باشد که برای میراث تاریخی و معماری اش شهرت دارد و تعدادی از آثار آن در یونسکو به ثبت رسیده است. برای تجربه فضای پر جنب و جوش شهر می توانید در یکی از هتلهای لوکس بارسلونا و یا در کنار دریا در یکی از هتل های ساحلی بارسلونا اقامت نمایید و ماندن در هتل های کاتالونیا را تجربه نمایید. بیشترین ماه های رزور هتل در بارسلونا جولای و آگوست می باشد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در بارسلونا:

Mercer Hotel Barcelona, Hotel Primero Primera, CasaCamper Hotel Barcelona, Modern Apt Gothic Quarter

هتل های مناطق مهم بارسلونا

- Ciutat Vella

شهر قدیمی بارسلونا ، سیوتات ولا به مشهورترین بلوار شهر لارامبلا La Rambla ختم می شود. این خیابان با نوازندگان خیابانی و فروشگاه ها حالتی زنده به خود گرفته است. قدم زدن در خیابان های پر پیچ و خم قدیمی گوتیک بسیار لذت بخش می باشد و جایی است که کافه ها و کلاب هایی در میدان پلاسا ریال placa Reial وجود دارد .

- Eixample

خیابان Passeig de gracia جایی است که می توان بوتیک های مد بارسلونا را در آن مشاهده نمود. اما دلیل دیگری که باید به این منطقه سفر نمود بخش گوائدی Guadi می باشد به دلیل معماری منحصر بفرد آن ، از جمله بناهای معروف آن میتوان کاسا میلا casa Milla ومناره هایی که شبیه به کاکتوس ساگرادا فامیلا را می توان نام برد. کلیسای بزرگ گوائدی مانند برج ایفل پاریس نمادی از شهر بارسلونا می باشد.

- Gracia

گراسیا با هنرمندان و حیواناتش مشهور است. پارک گوئل Guell آن مشهورترین جاذبه گراسیا می باشد جایی است که ستون ها و آرک های آن شبیه به تنه درخت می باشد.

- Sants- Montjuic

موزه هایی همچون Joan Miro ، بخش تجاری و بازار Carrer de Sants ، Camp Nou و موزه بارسا از جمله جاذبه های توریستی این منطقه می باشند.

- Sarria – Sant Gervasi

بر خلاف جاهای دیگر شهر که پر هیاهو می باشد سنت گرواسی واحه ای آرام می باشد. کافه های آرام و باغ هایی با برگ های رنگارنگ در این منطقه به چشم می خورد. اگر می خواهید پر انرژی تر شوید می توانید به کوه های Tibidabo بروید جایی که پارک موضوعی مشهور منطقه در آن وجود دارد. برای بوتیک های مدرن به بلوار اصلی شهر به نام Major de Sarria می توانید بروید.

نقاط توریستی مهم بارسلونا

- Las Ramblas

- Sagrada Familia

- Camp Nou

- Fira Barcelona

- Picasso Museum

- Palau Sant Jordi

- Mar Bella Beach

- Placa de Catalunya

- Passeig de Gracia

- Barcelona Zoo

- Park Guell

- Casino de Barcelona

- Barceloneta Beach

- Rambla de Mar

- Boqueria market

- Casa Milla

پنج هتل پیشنهادی برای اقامت در هتل های بارسلونا

- مرکر هتل بارسلونا mercer Hotel Barcelona

آدرس : Dels Lledo 7 , 08002 Barcelona

- کاسا کَمپر هتل بارسلونا Casa Camper Hotel Barcelona

آدرس : Carrer Elisabets 11 , 08001 Barcelona

- هتل پریمِرو پریمِرا Hotel Primero Primera

آدرس : C/ Doctor Carulla 25-29 , 08017 Barcelona

- هتل دو پلاسا رِیال Hotel DO Placa Reial

آدرس : Placa Reial, 1 , 08002 Barcelona

- اولیویا بالمِس هتل Olivia Balmes Hotel

آدرس : Balmes 117 , 08008 Barcelona

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر بارسلونا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به بارسلوناسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا