خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های سنگاپور

معرفی بهترین هتل های سنگاپور

معرفی هتل

هتل در سنگاپور

این شهر به فروشگاه ها و غذاهای آن شناخته شده است. فروشگاه ها و مراکز سرگرمی را می توان در خیابان Orchard یافت نمود که یک جاذبه توریستی مشهور و خانه ی باغ های بوتانیک می باشد. شما می توانید در هتل های نزدیک این منطقه اقامت نمایید . هر نوع هتل و با هر سطح قیمتی را می توانید در اینجا یافت نمایید. مشهورترین ماه ها برای رزور هتل در سنگاپور ماه های جولای و آگوست می باشد.

هتل های سنگاپور به پیشنهاد گردشگران:

The Forest By Wangz, Amoy By East Hospital , 2 Bedroom Penthouse next to Circus MRT , Capella Singapore

هتل های مناطق مهم سنگاپور

- China Town

با قدم زدن در خیابان اسمیت غرق در فرهنگ غنی این محله می شوید. فروشگاه های مواد غذایی و جاذبه های دیدنی مثل معبد ماریامان Mariamman که پوشیده از مجسمه های رنگارنگ خدایان هندو می باشد از جاذبه های این منطقه محسوب می شود.

- Little India

ساری های ابریشمی، فروشگاه های مواد غذایی هندی و طیف کاملی از مناظر، صداها و بوها را در هند کوچک می توان یافت. بازار تکا Tekka یکی از مراکز طبخ غذاهای لذیذ می باشد و مرکز Mustafa یک بخش همیشه شلوغ است. زمانی که به هند کوچک سفر کردید فراموش نکنید که از معبد وراماکالیامان Veeramaliamman نیز دیدن نمایید.

- Orchard Road

این منطقه با فروشگاه ها و مراکز منحصربفرد پوشیده شده است. فروشگاه های خرده فروشی در ngee Ann و یا ION Orchard بسیار زیاد میباشند همچنین از چشمه های معدنی درآندانا و دامایی نیز می توانید استفاده نمایید.

- Sentosa Island

این جزیره بهشت پر زرق و برق می باشد. جویندگان خورشید می توانند به جزیره پاوالان بروند در اینجا جاذبه هایی نیز برای کودکان طراحی شده است. Siloso ، Tanjong و کوه ایمبیا Imbiah برای دوستداران طبیعت بسیار جذاب می باشد.

- Singapore River

وجود اسکله های روشن و درخشان دریاچه سنگاپور را به یک جاذبه مشهور در منطقه تبدیل نموده است. با نشستن بر لبه آب راه های مارپیچ می توان منطقه مالی جنب و جوش را مشاهده نمود.

نقاط توریستی مهم سنگاپور

- Orchard Road

- Marine Life Park

- Gardens by the Bay

- National Museum of Singapore

- Siloso Beach

- Vivocity

- Bugis Junction Shopping Center

- Marina Bay Sandc Casino

- Mustafa Centre

- Singapore City Hall

- Suntec City

- Singapore Flyer

- Lucky plaza

- Bugis Street Shopping District

- Raffles Place

- Merlion

- Esplanade Theatres

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر سنگاپور، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به سنگاپورسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا