خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های آتن

معرفی بهترین هتل های آتن

معرفی هتل

هتل در آتن

آتن پایتخت یونان، مقصدی مشهور برای کسانی است که به دنبال فرهنگ و هنر هستند. جایی است که علاقمندان به معماری باستانی و باستان شناسی را به خود جذب می نماید . با اقامت در یکی از هتل های آتن که دارای طیف گسترده ای می باشد می توانید و آثار تاریخی مشهور جهانی آن را بازدید نمایید. از جمله آثار تاریخی و فرهنگی آن می توانآکروپولیس با پارتنون، ویرانه های یونان باستان، شهر قدیمی کورفو، موکنه را نام برد. جاذبه های مدرن توریستی در آتن مرکزی قرار دارند که شامل استادیوم المپیک که برای المپیک ۲۰۰۴ ساخته شد را نام برد. تابستان ها در آتن گرم و مرطوب می باشد و زمستان های معمولا معتدلی دارد. مجموعه ای از هتل های لوکس آتن را می توانید در آتن مرکزی یافت نمایید مثل هتل الکترا Electra یک هتلی است که به راحتی می توانید از آنجا به پارلمان یونان و موزه بناکی Benaki بروید. تعدادی هتل مقرون به صرفه نیز وجود دارد مثل هتل آریستوتلس Aristoteles که برای کسانی که علاقمند به دیدن آثار تاریخی آتن می باشند مناسب است.

هتل های پیشنهادی گردشگران در آتن:

AVA Hotel Athens, Brasil Suites Hotel Apartment, Cozy apartment, O&B Athens Boutique Hotel

نقاط توریستی مهم آتن

- Parthenon

- Kavouri beach

- Athen Olympic Stadium

- Glyfada Golf club of Museum

- Mati

- Athens City Center

- Omonia Square

- Varkiza

- Hellenic Parliament

- Athens Planetarium

- Voula Beach

- Vouliagmeni spa Lake

- Athens Concert Hall

- Temple of Poseidom

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر آتن، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به آتنسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا