خانه / جاذبه های گردشگری / جاذبه های تفریحی / پارک جنگلی گیسوم در استان گیلان

پارک جنگلی گیسوم در استان گیلان

یکی از نقاط دیدنی استان گیلان و شهرستان تالش پارک جنگلی گیسوم است. مسیری زیبا و دیدنی درختان سر به فلک کشیده آن تونلی جنگلی را ایجاد کرده است که دل هر بیننده‌ای را با خود می‌برد.

تصاویر پارک گیسوم, پارک جنگلی گیسوم

پارک جنگلی گیسوم

 پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد. در جنوب پارک گیسوم رضوانشهر به فاصله ۱۴کیلومترو شمال آن شهر هشت پر با فاصله حدود ۲۰کیلومتر قرار دارد.

درختان جنگلی انبوه و انواع گونه‌های گیاهی چشم انداز زیبایی دارد به خصوص در فصل پائیز طبیعتی زیبا و دل انگیز برای دوستداران طبیعت دارد.

تصاویر پارک جنگلی گیسوم,عکس های پارک جنگلی گیسوم

پارک جنگلی گیسوم یکی از نقاط دیدنی استان گیلان و شهرستان تالش

پارک جنگلی گیسوم  دارای پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشگران می‌باشد. از دیگر امکانات آن :وسائل بازی کودکان- ورزشگاه- اردوگاه- پلاژ- متل- هتل- مناطق پیک نیک روزانه- کمپینگ طبیعی- مسیرهای راهپیمایی- مجموعه فضاهای جنگلی باقیمانده در ناحیه شرقی- جنگل شمشاد- موزه طبیعی گل و گیاه میباشد.

پارک جنگلی دکتر درستکار به مساحت ۱۰۷۱ هکتار که قسمتی از جنگلهای گیسوم را شامل می‌باشد، دارای طبیعتی بسیار زیبا و چشمگیر بوده و در ۷۸ کیلومتری از مرکز استان در مسیر اصلی جاده رشت به آستارا واقع گردیده است. که در شرق آن رضوانشهر و در غرب آن هشتپر قرار دارد.

آدرس پارک جنگلی گیسوم,امکانات پارک جنگلی گیسوم

 پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد

این پارک به دلیل طبیعت بسیار زیبا و دیدنی و همینطور به دلیل موقعیت سوق الجیشی خود در جوار کوه و دریا و داشتن امکانات رفاهی از قطب سیاحتی و تفریحی برخوردار بوده و سالانه مسافران عبوری یا گردشگران بسیاری برای بهره گیری از فضای آن به پارک عزیمت می‌نمایند.

پارک مذکور دارای یک سری امکانات برای رفاه حال گردشگران و بازدیدکنندگان از پارک می‌باشد که عبارتند از: آلاچیق، سکوی نصب چادر، سرویس بهداشتی، میز و صندلی و نیمکت، کباب پز، سطل زباله و…

 پارک جنگلی گیسوم, پارک جنگلی گیسوم کجاست

 پارک جنگلی گیسوم  دارای پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشگران می‌باشد

   گیلان,جاهای دیدنی گیلان

  پارک جنگلی گیسوم  بکی از جاذبه های گردشگری گیلان میباشد

 تصاویر پارک گیسوم, پارک جنگلی گیسوم

  پارک جنگلی گیسوم مسیری زیبا و دیدنی و درختان سر به فلک کشیده ای دارد

  تصاویر پارک گیسوم, پارک جنگلی گیسوم

   پارک جنگلی گیسوم دارای طبیعتی بسیار زیبا و چشمگیر است

  مکانهای تفریحی گیلان,جاذبه های گردشگری گیلان

مساحت جنگل گیسوم  حدود ۸۰ هکتار است

گیلان،جاهای دیدنی گیلان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا