خانه / هتل / معرفی بهترین هتل های باکو

معرفی بهترین هتل های باکو

معرفی هتل

هتل در باکو

باکو پایتخت و بزرگترین شهر آذربایجان می باشد و از جمله ویژگی های باکو، کوچه های پر پیچ و خم، مساجد، ساختمان های تاریخی، آثار باستانی حفاظت شده از جمله کاخ شیروان شاه و قلعه دختر که در یونسکو نیز به ثبت رسیده است می باشد. بیش از اینکه به خاطر سایت های تاریخی مشهور باشد ، میزبان فعالیت های فرهنگی و هنری از جمله باله و اپرا است به علاوه این که یک بخش صنعتی مدرن می باشد. از جمله جاذبه های توریستی باکو وجود موزه هایی همچون موزه کریم اف، موزه ملی لباس آذری، ساحل های تفریحی همچون آمبوران ، بیلقه، تورهایی که با قایق صورت می گیرد، همچنین وجود مراکز خریدی همچون مرکز خرید میدان آبشار و بازارهای سنتی، بِش بارماک داغی به معنای کوه پنج انگشت که یکی از جاذبه های طبیعی آذربایجان است، ایچری شِهِر شهر باستانی باکو است که با دیواری محصور شده است، لاهیچ یکی از روستاهای باکو می باشد که در دامنه های قفقاز قرار دارد، قوباستان که کوه آتشفشانی شگفت انگیزی است که می توان حجاری های روی سنگ دوره عصر سنگ و برنز را بر روی آن می توان مشاهده نمود، یانار داغ که به معنای کوه سوزان است از ویژگی های این کوه این است که دایماً در حال سوختن می باشد و همچنین غذا و نوشیدنی های آذربایجانی ها که تجربه لذیذی از سفر به باکو را به همراه دارد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در باکو

Fairmont Baku , 2 room apartment in Baku , Four Season Hotel baku , JW Marriot Absheron Baku Hotel

نقاط توریستی مهم باکو

- Fountain Square

- Nizami Museum

- Maiden ‘s Tower

- Haydar Aliyev Cultural Center

- Baku Cristal Hall

- Palace of the Shirvan Shahs

- Heydar Aliyev Palace

- Tofik Bakhramov Stadium

- Azerbaijan State Academic

- Opera and Ballet Theatre

- Baku State University

- Sabir Park

پنج پیشنهاد ویژه برای اقامت در هتل های باکو

· هتل تیترو بوتیک Teatro Boutique Hotel

آدرس : Akhmad Rajabli 1/19 | Narimanov, Baku AZ1075

· هتل اِکسِلسیور باکو Excelsior Hotel Baku

آدرس : ۲ Heydar Aliyev Avenue , Baku 1154

· هتل قفقاز سیتی باکو Qafqaz baku City Hotel

آدرس : Tbilisi Avenue 34 | Nasimi District , Baku 1122

· هتل نیو باکو New baku Hotel

آدرس : Hasan Aliyev Street 9C , Baku AZ1010

· هتل بوتیک سلطان این Sultan Inn Boutique Hotel

آدرس : Boyuk Gala St., 20 | Icheri Sheher , Baku AZ1095

کجای شهر هتل بگیرم بهتر است؟

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر باکو ، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به باکو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا