خانه / بازار و مرکز خرید / معرفی مرکز خرید مهستان کرج

معرفی مرکز خرید مهستان کرج

مرکز خرید مهستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و دسترسی به معابر، بلوارهای عریض و تقاطع های غیر هم سطح از رشد روز افزونی بر خوردار است.

مرکز خریدمهستان در شمال شهر کرج و دامنه سلسله جبال زیبای البرز و در جوار پارک نبوت و مناطقی چون عظیمیه، رجایی شهر، جهانشهر و شهرک اوج قرار گرفته است . این مرکز خرید از طریق بلوارهای متعددی مانند بلوارهای ملاصدرا، نبوت، موذن، جمهوری، ماهان، مطهری، استقلال و شورا و نیز تقاطع های غیر هم سطح چهارراه طالقانی، میدان آزادگان، سه راه رجایی شهر و چمران به مرکز شهر، ایستگاه مترو و آزاد راه تهران – کرج به سهولت دسترسی دارد.

مرکز خرید مهستان می تواند پاسخگوی نیاز ساکنین برجهای هموار، جمعیت رو به رشد چند میلیونی شهر کرج و سایر شهرهای اقماری باشد.

اهداف پیش بینی شده برای راه اندازی مرکز خرید مهستان به نحوی ترسیم شده اند که شهروندان در این مرکز خرید از حضور برخی کسبه توانمند و موفق کرج و شعب فروشگاههای معروف تهران برخوردار شوند و در خریدهای فصلی و سالانه از رفت و آمدهای غیر ضروری بی نیاز گردند.

طراحی و مدیریت اجرایی این مرکز خرید بر عهده شرکت مهابنای شهر می باشد که با مشارکت سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و جذب سرمایه های ارزی در حال احداث است.

نماد پایداری تمدن با تاکید بر جلوه هایی از بازارهای قدیمی و بهره گیری از دستاوردهای نوین. مرکز خرید مهستان عنوان پروژه ای است که با مشارکت سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و شرکت مهابنای شهر در حسن آباد کرج همجوار با پارک نبوت به احداث رسیده است. عملیات اجرایی این پروژه از تاریخ ۶/۲/۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۶۷۰۰ متر مربع آغاز شده است. کاربری زمین مورد نظر به صورت مختلط و تراکم آن ۲۰۰ درصد است که با احتساب عقب نشینی های مندرج در طرح تفصیلی کرج ۵ درصد به تراکم آن افزوده شده است.

مهستان مهستان-1 مهستان-2 مهستان-3 مهستان-5 مهستان-6

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا