خانه / اطلاعات گردشگری / ۹ چیزی که در سفر به آنها نیاز ندارید

۹ چیزی که در سفر به آنها نیاز ندارید

هنگامی که چمدان هایمان را می بندیم همیشه هستند وسایلی که باعث می شوند به این فکر کنیم که: آیا لازم است؟ آیا این را می پوشم؟ و … برای کمک به شما به منظور راحت تر آماده شدن برای سفر ما لیستی از ۹ چیزی که در طول سفر به آن ها نیاز ندارید برایتان تهیه کردیم:

۱- کیف کمری:

کیف کمری دیگر محبوبیت گذشته خود را ندارد و به گفته برخی متعلق به سال های ۱۹۸۰ است. علاوه بر این، کیف کمری برای هر کسی مناسب نیست. امروزه گردشگران در صورت نیاز و برای خالی نگه داشتن دست های خود از کیف پول کمری و کیف های بند بلند مایل (مثلا بند روی شانه چپ انداخته شده و کیف روی پهلوی راست قرار می گیرد) استفاده می کنند. این ها علاوه بر راحت بودن، شیک تر و امروزی تر نیز هستد.

Waist bag

۲- صندل با جوراب:

هرگز صندل را با جوراب نپوشید، مگر در جاهایی که نیاز دارید به سرعت پاهای خود را گرم کنید و یا در ساحل برای اینکه شنی نشوید. اگر دوست ندارید پاهایتان کاملا معلوم باشند، می توانید از صندل های جلو بسته استفاده کنید.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۳- کفش های پاشنه بلند:

بهتر است کفش های پاشنه بلند خود را در سفر همراهتان نبرید. این کفش ها جز آسیب به پا و قوزک شما هیچ مزیتی برایتان ندارند، مطمئن باشید به آن ها نیازی پیدا  نمی کنید. به خصوص اگر به شهری سفر می کنید که خیابان های آن سنگ فرش هستند.  بهتر است از صندل های بدون پاشنه استفاده کنید و احتمال مراجعه به اورژانس برای در رفتگی قوزک پا در سفرتان را کاهش دهید.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۴- صندل های Crocs:

این صندل ها فقط برای قایق سواری و البته باغبانی مناسب هستند. در مکان های دیگر از آن ها استفاده نکنید. آن ها صندل های راحتی روزمره نیستند.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۵- کفش کتانی سفید:

این کفش ها فقط برای نرمش مناسب هستند نه برای گردشگران! آن ها را برای قدم زدن در شهرها نپوشید، به خصوص با شلوار جین! علاوه بر این کتانی سفید پای شما را بزرگتر نشان می دهد. اگر به خاطر راحتی می خواهید در سفر کتانی بپوشید، از رنگ های تیره استفاده کنید.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۶- شلوارک های خیلی کوتاه:

شلوارک های خیلی کوتاه نپوشید. این شلوارک ها فقط برای ساحل مناسب هستند نه برای قدم زدن در سطح شهر.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۷- وسایل پر گل میخ:

وسایلی نظیر کیف، کمربند و کفش هایی که گل میخ های زیادی دارند در سفر برای شما دردسر ساز می شوند و سرعتتان را کم می  کنند. بهتر است در سفر از لوازم ساده تر استفاده کنید.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۸- شلوارهای دو منظوره:

شلوارهایی که پاچه آن ها با زیپ جدا می شوند و هم به عنوان شلوار و هم شلوارک کاربرد دارند را در سفر استفاده نکنید، مگر زمانی که قصد کمپ زدن دارید یا به شرق آفریقا سفر می کنید!

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

۹- لباس های طرح ارتشی:

لباس های ارتشی را اگر دلیل موجهی برای پوشیدنش ندارید، نپوشید! بهتر است بدانید پوشیدن این دست لباس ها در برخی کشورها مثل ترینیداد و توباگو و جزایر سی شلز برای مردم عادی ممنوع است.

9 چیزی که بهتر است هنگام سفر نپوشیم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا